... i to na dodatek w czwartek! Jeżeli ktoś jeszcze nie wiem, to eM jest wielką fanką zespołu fun . I dlatego, kiedy zobaczyłam na facebo...

... i to na dodatek w czwartek!

Jeżeli ktoś jeszcze nie wiem, to eM jest wielką fanką zespołu fun.
I dlatego, kiedy zobaczyłam na facebooku, że wyszedł nowy teledysk, do jednej z moich ulubionych piosenek, postanowiłam podzielić się nim z Wami.

Ha! Pamiętacie jak pewna osoba nie mogła się doczekać, kiedy wyjdzie polska wersja Pandemonium? I jak wszystkim robiła smaka na nią, p...

Ha!

Pamiętacie jak pewna osoba nie mogła się doczekać, kiedy wyjdzie polska wersja Pandemonium?
I jak wszystkim robiła smaka na nią, pisząc, że jest lepsza niż Delirium?
Ciekawe kto to był...

Ta daaam!
Jako, że pojawiła się już polska wersja i mam ją już przeczytaną ( już dawno) to mogę się wypowiedzieć o kilku sprawach. 

PEŁNO SPOILERÓW! Jeżeli nie chcesz psuć sobie przyjemności czytania NIE CZYTAJ tego co eM poniżej pisze. 

Cześć! Jestem eM i nie potrafię znaleźć czasu, żeby nawet pół strony o książkach, które przeczytałam, serialach, które powróciły oraz moich...

Cześć!
Jestem eM i nie potrafię znaleźć czasu, żeby nawet pół strony o książkach, które przeczytałam, serialach, które powróciły oraz moich nowych muzycznych perełkach, które znalazłam i obecnie je maltretuję napisać.

Proszę o mocnego kopa w tylną część ciała.

A oto wymówka, dla tych, którzy zechcą jej posłuchać:
eM cierpi na brak czasu. Pomiędzy pracą, którą jestem zachwycona (książki! wszędzie książki!) i zajęciami na uczelni, którymi zachwycona jestem już trochę mniej, znajduje czas jedynie na opierdzielanie się i nadrabianie zaległości w serialach. I trochę w książkach, ale książki leżą. Na półkach. I kurz z nich od czasu do czasu zetrę. Nawet często.

Administratorem danych osobowych jest Milena Kornas, e-mail: empoleca@gmail.com. Zamieszczając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Administratora. W każdej chwili masz prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Na blogu zaimplentowany jest kod śledzenia Google Analitycs w celach analizy statystyki bloga.