Wiecie co? eM od początku marca mówiła, że musi iść na Niezgodną do kina i była wielce zdziwiona, kiedy w repertuarze nie mogła jej zn...

Wiecie co? eM od początku marca mówiła, że musi iść na Niezgodną do kina i była wielce zdziwiona, kiedy w repertuarze nie mogła jej znaleźć. 
To. Był. ZNAK
Znak, że nie ważne jak bardzo eM chciała znowu zobaczyć Cztery na dużym ekranie (i usłyszeć jego piękny głos), eM nie powinna wydawać pieniędzy na bilet do kina na film, którego tytułu nie pamięta. A raczej myli tytuły części serii. 

Administratorem danych osobowych jest Milena Kornas, e-mail: empoleca@gmail.com. Zamieszczając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Administratora. W każdej chwili masz prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Na blogu zaimplentowany jest kod śledzenia Google Analitycs w celach analizy statystyki bloga.