eM ostatnio doszła do wniosku, że im mniej się zastanawia nad wyborem serialu, tym lepiej ten serial jej się ogląda. Przez chwilę nawet...

eM ostatnio doszła do wniosku, że im mniej się zastanawia nad wyborem serialu, tym lepiej ten serial jej się ogląda. Przez chwilę nawet zastanawiała się nad tym, czy nie zamykać oczu i wybierać na chybił-trafił kolejnego zapychacza czasu, ale stwierdziła, że znając swoje szczęście trafi na coś okropnego.
Albo przerwanego w połowie sezonu. 
Brr. 

Dzisiaj eM poleca obchodzi swoje trzecie urodziny!  Z racji tego, że eM w końcu zapamiętała datę stworzenia swojego bloga (uwierzci...

Dzisiaj eM poleca obchodzi swoje trzecie urodziny! 
Z racji tego, że eM w końcu zapamiętała datę stworzenia swojego bloga (uwierzcie, było ciężko, bo eM była święcie przekonana, że założyła bloga w swoje imieniny, kilka dni później), postanowiła zaprezentować Wam klika, całkiem przydatnych rad na temat tego, jak być dobrym blogerem. 

W końcu eM marudzi Wam już od trzech lat, ma całkiem ładną liczbę wyświetleń, a komentarze wskazują na to, że ktoś ją czyta. (Chyba, że to jest spisek i tak naprawdę wszystkie wyświetlenia i komentarze to roboty)
Także eM czuje się odpowiednią osobą, żeby wskazać drogę młodym i niedoświadczonym adeptom sztuki blogerskiej.


Czyli jak eM myślała, że ogląda alternatywną wersję Plotkary , znowu jej się nie zgadzały kolory włosów, a hasło promujące film nijak si...


Czyli jak eM myślała, że ogląda alternatywną wersję Plotkary, znowu jej się nie zgadzały kolory włosów, a hasło promujące film nijak się ma do filmu.

No dobra, może trochę się ma, ale można było wymyślić coś bardziej oryginalnego.

Żeby nie było!
Ogólnie było fajnie!
Znaczy fajnie w tym sensie, że eM się przyjemnie oglądało, miło spędziła czas, ale szaleć z zachwytu to eM nie będzie. 


Istnieją książki, które chcielibyśmy napisać, ale jesteśmy szczęśliwi, że nie mieliśmy możliwości tego zrobić, bo pewnie schrzanilibyśmy ...

Istnieją książki, które chcielibyśmy napisać, ale jesteśmy szczęśliwi, że nie mieliśmy możliwości tego zrobić, bo pewnie schrzanilibyśmy sprawę.
To właśnie była główna myśl eM po przeczytaniu Darker Shade of Magic. A nawet w trakcie czytania eM o tym myślała. 

Tak, eM znowu ma zamiar narobić Wam smaku na książkę, która nie jest jeszcze wydana po polsku i nawet nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie wydana. 

Nie ma za co!


Administratorem danych osobowych jest Milena Kornas, e-mail: empoleca@gmail.com. Zamieszczając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Administratora. W każdej chwili masz prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Na blogu zaimplentowany jest kod śledzenia Google Analitycs w celach analizy statystyki bloga.