10:17

Moya

... czyli eM jak zwykle przez przypadek odkrywa perełki.

I to świeżutkie perełki. Chyba.

Muzyka w sam raz dla ludzi, którzy zasłuchują się w Adele, Emeli Sande, czy Lykke Li.

Z tego co eM udało się znaleźć na jej temat (A jest tego niewiele, bo spróbujcie Moyę znaleźć w googlach, teraz, kiedy jest średnio znana. Tak samo jak eM próbowała coś o fun. znaleźć. Oby tak samo się skończyło!):Moya ma 22 lata, urzęduje w Londynie. Śpiewa i pisze teksty.
I trzeba przyznać, że ładnie śpiewa i ładne teksty pisze!

Ma na swoim koncie już jeden album Lost and found, który eM pobieżnie przesłuchała i już uwielbia!

Idealne połączenie głosu, muzyki i melodii. Świetny całokształt, który powoduje, że eM chce słuchać i słuchać i słuchać. A wiecie jaka eM potrafi być wybredna czasami!

Ostatnio była supportem Rod'a Stewarta, który zaprosił ją do ponownego supportowania!
To musi Was zachęcić do wysłuchania chociaż jej najnowszej piosenki "Come And Get It", zanim wejdzie za pół roku do radia i będziecie mieli jej już dosyć.


Czego eM serdecznie Moya'i życzy.
Kolejny muzyk z trudną do odmieniania nazwą. Pfi!

I zobaczcie jaki fajny styl Moya reprezentuje!
Gdyby eM mogła to zabrałaby jej połowę szafy!


Jeśli chcecie śledzić co Moya stworzyła, to eM zaprasza na jej stronę, gdzie macie linki do wszystkich portali, które chcecie. www.moyamusic.com 


Wróżycie sukces?
eM  trzyma za nią kciuki!

PS: eM jest zawsze dziwnie, kiedy ktoś kto jest w jej wieku ( w tym przypadku o rok starszy) robi takie fajne rzeczy. Bo eM jest leń i nigdy by nic tak fajnego nie stworzyła.
Dlatego eM biegnie lenić się dalej ;)

5 komentarzy:

 1. Raczej rzadko słucham tego rodzaju muzyki, ale przyznać trzeba - ładny głos Moya ma i przyjemny... Jak będę miała ochotkę na coś lżejszego i niezobowiazujęcego do słuchania (bo tak się składa, że jak się zasłucham, to nie umiem się wyłaczyć... zaraz się pojawiają mysli, marzenia, wątki wymyślanych przeze mnie historii i rzadko moge odpocząć) to sobie załączę tą wykonawczynię:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Adele i Emeli Sande przykuły moją uwagę, bo uwielbiam te wokalistki. Więc zaczęłam słuchać tej Moya'i, co tak polecasz... Świetna jest <3 Już wiem czego będę słuchać przez najbliższy tydzień :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Do każdej muzyki trzeba mieć natchnienie (tak, nawet do słuchania!), więc jak tylko znajdę chwilę, to na pewno przesłucham. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Leń się ;p od tego są wakacje! A później szkoła przetrwania na uniwerku ;)
  A muzyka rzeczywiście ładnie współgra z jej (bardzo ładnym) głosem!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © eM poleca , Blogger