... czyli eM jak zwykle pisze o książce z opóźnieniem i przez to nie pamięta połowy najlepszych/ najciekawszych szczegółów, bo nie umie robi...

... czyli eM jak zwykle pisze o książce z opóźnieniem i przez to nie pamięta połowy najlepszych/ najciekawszych szczegółów, bo nie umie robić notatek w trakcie czytania.

Szkoda.

Atlas chmur eM zaczynała czytać...
Oj będzie ze trzy razy.
Dwa pierwsze podejścia zakończyły się klęską. eM została pokonana po pierwszych trzech stronach w tempie ekspresowym.
eM wini za to między innymi małą czcionkę w wersji z okładką filmową, którą eM posiada.
Ma. Sa. Kra.


Ale całe szczęście, udało się!
I eM Was teraz serdecznie zachęca do przebrnięcia przez pierwszą część.
Dlaczego?

... czyli eM dzieli się z Wami utworami, które w obecnym miesiącu wałkuje. Każda z nich pochodzi tak naprawdę z innej części życia eM, ale ...

... czyli eM dzieli się z Wami utworami, które w obecnym miesiącu wałkuje.
Każda z nich pochodzi tak naprawdę z innej części życia eM, ale jak tego posłuchacie, to na pewno znajdziecie wspólny mianownik.

eM jakoś tak za bardzo matematycznie to ujęła. Te studia coś złego z jej mózgiem robią.

... czyli wróciło coś, co tygryski (eM) lubią najbardziej (no dobra, seriale mieszczą się w top 10 ulubionych rzeczy eM). Jak to z eM i se...

... czyli wróciło coś, co tygryski (eM) lubią najbardziej (no dobra, seriale mieszczą się w top 10 ulubionych rzeczy eM).

Jak to z eM i serialami bywa, eM po pierwszych odcinkach ma całkiem sporo przemyśleń i całkiem sporo powodów do marudzenia. Nie to, żeby to coś nowego było.

... czyli drugie danie podano! Jak eM uwielbia serie książek które można czytać za jednym zamachem! Nie trzeba czekać 200 stron, zanim ...

... czyli drugie danie podano!

Jak eM uwielbia serie książek które można czytać za jednym zamachem!
Nie trzeba czekać 200 stron, zanim druga część się rozkręci, tylko od razu wskakujemy do tego co najlepsze.
Czyli tego co zdarzyło się w końcówce poprzedniego tomu.
Można? Można!
Jeszcze lepiej byłoby wydać takie serie w jednym tomie, ale to już temat, który od razu ma swoje wady. Jednak czekanie na to co się wydarzy w książce, też jest miłym sposobem spędzania czasu.

Administratorem danych osobowych jest Milena Kornas, e-mail: empoleca@gmail.com. Zamieszczając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Administratora. W każdej chwili masz prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Na blogu zaimplentowany jest kod śledzenia Google Analitycs w celach analizy statystyki bloga.