19:44

Muzyczny Spam eM #8 : BTS, Ultimo, George Ezra, Taylor Swift, You Me at Six


Gdyby gdzieś istniał konkurs na najdziwniejszy dobór utworów w playlistach na Spotify to przez ostatnie klika miesięcy byłabym prawdopodobnie gdzieś w czołówce. To co widzicie poniżej, to jedynie ułamek mieszanki której słucham, ale całkiem nieźle pokazuje o co mi chodzi.

BTS - DNA

Nawet nie wiecie jak długo broniłam się rękami i nogami, żeby nie wpaść w sidła kpopu. Naprawdę się starałam, ale przepadłam, kiedy usłyszałam DNA BTSów. Powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczona, że polubiłam ich muzykę (dlatego w następnych MSeM bądźcie gotowi na kolejne utwory!). A gdy jeszcze weźmiecie pod uwagę obserwowanie ich w mediach społecznościowych i analizę tego co się u nich dzieje pod względem marketingowym - będzie zachwyceni.


Ultimo - Il ballo delle incertenzze

Jednym z moich celów w tym roku jest powrót do nauki włoskiego. No dobrze, może nie tyle nauki, co potraktowanie zaprzyjaźniania się z włoskim w ten sam sposób jak to zrobiłam z angielskim - czyli przez książki i muzykę.  I właśnie szukając włoskiej muzyki natknęłam się na Il ballo delle incertenzze i Ultimo, a potem to już dorwałam się do jego innych piosenek.


George Ezra - Paradise

O tym jak bardzo uwielbiam George'a Ezrę powinno świadczyć to, że jest to jedyny artysta, którego płytę zamawiałam w przedsprzedaży (z autografem!), a kiedy dowiedziałam się, że będzie miał koncert w Warszawie - bez wahania kupiłam bilety. A kiedy po raz pierwszy usłyszałam Paradise, biegałam jak szalona po pokoju i nie mogłam się przestać uśmiechać przez kilka godzin (niestety, mam świadków).


Taylor Swift - ...Ready for it?

Piosenki Taylor zazwyczaj biorą mnie z zaskoczenia. Kiedy sama próbuję ich słuchać i polubić, zazwyczaj kończy się to porażką. Natomiast kiedy usłyszę je przez przypadek - dość często słucham ich na okrągło przez kilka dni. Z ...Ready for it? było inaczej, bo usłyszałam i od razu pokochałam.


You Me at Six - Take on the World

Czy wystarczy Wam informacja, że to jest TA piosenka, która pojawiła się w ostatnich scenach Pamiętników Wampirów i za każdym razem, kiedy ją słyszą moje oczy się pocą?


A co słychać u Was? Jakie piosenki chodzą Wam po głowie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © eM poleca , Blogger